ÖRHÄNGEN 1 par samt HÄNGE, 14k guld med vita samt blå stenar, stämplad MLF. 2000-tal.
179187. ÖRHÄNGEN 1 par samt HÄNGE, 14k guld med vita samt blå stenar, stämplad MLF. 2000-tal.
Örhängen 1 par, carmosémodell, stämplade "585 MLF", pigglängd ca 10 mm.
Hänge, carmosémodell, stämplad "585 MLF", höjd ca 18 mm.
Total vikt ca 3,5 gram.
Total vikt ca 3,5 gram.