ÖRHÄNGEN 1 par samt HÄNGE, 14k guld med vita samt blå stenar, stämplad MLF. 2000-tal.

179187. ÖRHÄNGEN 1 par samt HÄNGE, 14k guld med vita samt blå stenar, stämplad MLF. 2000-tal.

Örhängen 1 par, carmosémodell, stämplade "585 MLF", pigglängd ca 10 mm.
Hänge, carmosémodell, stämplad "585 MLF", höjd ca 18 mm.
Total vikt ca 3,5 gram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 3,5 gram.

Antal besök: 1 064