GEORGE BRAQUE. EFTER. Färglitografi. Stilleben med frukter. Signerad i stenen.

179119. GEORGE BRAQUE. EFTER. Färglitografi. Stilleben med frukter. Signerad i stenen.

56 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 38 cm.

Antal besök: 1 642