TAKLAMPA. glas, venetiansk-modell, möjligen Orrefors, 1900-tal. Höjd 62 cm.

179108. TAKLAMPA. glas, venetiansk-modell, möjligen Orrefors, 1900-tal. Höjd 62 cm.

Fem ljusarmar. Diameter 49 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 1 299