SVEN ERIXSON. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 67/100.

17907. SVEN ERIXSON. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 67/100.

43 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 978