FRANCO FRANCESE. Get och buske. Blandteknik på papper monterad på pannå, signerad och daterad 29.X.54.

1790572. FRANCO FRANCESE. Get och buske. Blandteknik på papper monterad på pannå, signerad och daterad 29.X.54.

27 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

27 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vägg Kassa
Antal besök: 124