JOSEP BOFILL. Utan titel.

JOSEP BOFILL. Utan titel.
1790377. JOSEP BOFILL. Utan titel.

Harts- och järnskulptur, polykrom och guld
Signerad och numrerad 163/990, upphovsrättsskyddat 1989
29,5x10x4 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

29,5x10x4 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 961