ATENIENNHYLLA, 1800-tal.

178943. ATENIENNHYLLA, 1800-tal.

Tillverkad i björkträ med 6 hyllplan. Svarvade pelare. Höjd 157 cm, längd 69 cm, bredd 37 cm. Kallas också etagär.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 2 060