Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR .Olja på duk. Signerad.
178916. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR .Olja på duk. Signerad.
69 x 99 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
69 x 99 cm.
Gomér & Andersson Linköping
666