PRAKTSKÅL, med fotdekor av delfiner, nysilver, GAB, daterad 1901.

178868. PRAKTSKÅL, med fotdekor av delfiner, nysilver, GAB, daterad 1901.

Diameter ca 26,5 cm.

Slitage, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 26,5 cm.

Slitage, missfärgningar.

Antal besök: 1 058