FOTPALL, 1950/60-tal.

178858. FOTPALL, 1950/60-tal.

Stomme i ek, klädsel i galon.
Längd 58, bredd 40, höjd 37,5 cm.

Slitage, repor, märken. Smärre stötskador. Klädsel saknar en knapp samt med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
178858. FOTPALL, 1950/60-tal.

Stomme i ek, klädsel i galon.

Antal besök: 536