ALEXANDER KUNICKI. olja på duk, gård bakom stuga, signerad.

178788. ALEXANDER KUNICKI. olja på duk, gård bakom stuga, signerad.

34 x 26 cm.

Alexander Kunicki (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 26 cm.

Alexander Kunicki (Född 1938)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 219