MOCKAKOPPAR, 9 delar, Rosenthal Sanssouci samt ASSIETTER, 12 st Seltmann. 1900-tal.

17878. MOCKAKOPPAR, 9 delar, Rosenthal Sanssouci samt ASSIETTER, 12 st Seltmann. 1900-tal.

Assietternas diameter 17 cm.

Mockakoppar med smärre bruksslitage, en kopp med nagg.
Assietter med bruksslitage, inre guldkant med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Assietternas diameter 17 cm.

Antal besök: 663