HURTS på hjul, Omkring 1900-talets mitt.

178759. HURTS på hjul, Omkring 1900-talets mitt.

Lådor med med lös inredning i metall för redskap. Etikettmärkt "TEGONA SYSTEMET"

Längd 45, bredd 45, höjd 82,5 cm.

Slitage, repor, märken. Delvis solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 855