KOMPASSER, 2 stycken, 1900-talets början.

1787481. KOMPASSER, 2 stycken, 1900-talets början.

Mässing och trä, 1 st märkt Svanström & Co Stockholm, höjder ca 9-15 cm, diameter ca 9 cm.

Slitage, märken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken förekommer.

Antal besök: 316