SPEGEL samt BYRÅ, 2 delar, Uno & Östen Kristiansson, Luxus. 1960/70-tal.

178734. SPEGEL samt BYRÅ, 2 delar, Uno & Östen Kristiansson, Luxus. 1960/70-tal.

Ek. Byrå med 3 lådor. Bredd 90, djup 35, höjd 70. Spegel med lampa, Höjd 112, bredd 90.

Slitage, märken, repor, fläckar, bitvis blek på byråns topp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 561