DIABILDSPROJEKTOR, Nipole, 35 mm, 1900-tal.

1787317. DIABILDSPROJEKTOR, Nipole, 35 mm, 1900-tal.

Hopfällbar. Bärbar. Med väska och tillbehör.
Höjd ca 13 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13 cm.

Antal besök: 1 583