BYRÅ med stenskiva, trä/intarsia, tvålådig, rokokostil, 1900-tal.

178710. BYRÅ med stenskiva, trä/intarsia, tvålådig, rokokostil, 1900-tal.

Mässingsbeslag.
Höjd 77 cm.
Längd 81 cm.
Bredd 47 cm.

Lite slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässingsbeslag.
Höjd 77 cm.
Längd 81 cm.
Bredd 47 cm.

Lite slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 716