KRYDDBURKAR, 6 st + HUSHÅLLSVÅG + SKÅL.

178670. KRYDDBURKAR, 6 st + HUSHÅLLSVÅG + SKÅL.

Kryddburkar, 6 st, porslin, Gefle, krackeleringar.
Hushållsvåg, Rekord, max 10 kg, erodering och slitage.
Skål på fot, porslin, Blue Danube.

Krackeleringar , erodering och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 838