EERO KOIVISTO, soffa, "Hockney", David Design.

1786574. EERO KOIVISTO, soffa, "Hockney", David Design.

klädsel i röd ulltextil, underrede av förkromad metall, sitthöjd ca 40, ca 160x250 cm, delbar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 167