JAN STENVINKEL. "Träd, min vän". Olja på uppklistrad duk. Signerad Stenvinkel.

17862. JAN STENVINKEL. "Träd, min vän". Olja på uppklistrad duk. Signerad Stenvinkel.

33 x 25,5 cm.

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 25,5 cm.

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Antal besök: 1 811