BÄGARE, silver, Nils Grubb (änkan) Hudiksvall, 1787. Vikt 53 gram.

178572. BÄGARE, silver, Nils Grubb (änkan) Hudiksvall, 1787. Vikt 53 gram.

Graverad dekor. Vriden godronnerad fot. Invändigt förgylld. Höjd 10 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 360