BROSCH, brons, Herman Bergsmans Konstgjuteri AB, signerad.

178538. BROSCH, brons, Herman Bergsmans Konstgjuteri AB, signerad.

Längd ca 7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 7 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 958