RISLAMPA, IKEA, 1960-tal.

RISLAMPA, IKEA, 1960-tal.
1785327. RISLAMPA, IKEA, 1960-tal.

Klotformad stomme i vitlackerad metall klädd i rispapper, höjd/diameter ca 36 cm.

Pappret med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pappret med skador.

Antal besök: 3 461