OLLE ANDERSSON. Fåtöljer, ett par, Queen-serien, Offecct.

1785142. OLLE ANDERSSON. Fåtöljer, ett par, Queen-serien, Offecct.

Svart läder och trä, stomme av stålrör. Totalhöjd 75 cm, Sitthöjd 41 cm, bredd ca 56 cm.

Repor, märken, bruksslitage, skavmärken, flisor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 557