UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Picasso, Mourlot, Paris.

178504. UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Picasso, Mourlot, Paris.

"Deuxieme congres mondial des partisans de la paix londres 13-19 novembre 1950. Ca. 81x57 cm.

Slitage, gulnat, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, gulnat, skador.

Antal besök: 1 015