Omega Armbandsur 1940-tal.

Omega Armbandsur 1940-tal.
1784600. Omega Armbandsur 1940-tal.

OMEGA, armbandsur, 1940-tal, äldre Tankmodell, manuellt urverk, stål, plexiglas, serie nr. 9899658, verk nr. 9119148, kaliber T17, diam ca 22x33 mm (40).

Åldersrelaterat slitage. Urtavla med missfärgningar. Gåvogravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 599