SKRIN, 4 st, 1800-1900-tal.

178445. SKRIN, 4 st, 1800-1900-tal.

Tenn, GAB, Stockholm 1936.
2 träskrin, 1800-1900-tal.
Plåtskrin, 1900-talets första hälft.
Längd ca. 21-31 cm.

Slitage. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tenn, GAB, Stockholm 1936.
2 träskrin, 1800-1900-tal.
Längd ca. 21-31 cm.

Slitage. Smärre skador.

Antal besök: 651