LJUSKRONA, 1800-tal, trearmad.

17842. LJUSKRONA, 1800-tal, trearmad.

Mässing, förgylld brons.
Höjd 75, diameter 60 cm.

Omarbetad för levande ljus.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing, förgylld brons.
Höjd 75, diameter 60 cm.

Omarbetad för levande ljus.

Antal besök: 1 116