JÄRNSÄNG utdragbar, 1900-talets första kvartal.

178390. JÄRNSÄNG utdragbar, 1900-talets första kvartal.

Svartlackerad. Mässingsknoppar och dekordetaljer. Hjultrissor. Längd 104 - 197 cm, bredd 78 cm, höjd 132 cm.

Slitage, bucklor, smärre skador, märken
2 ben ostabila och förstärkta med najtråd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 824