TAPIO WIRKKALA. ljusstakar, 2st, mässing.

1783815. TAPIO WIRKKALA. ljusstakar, 2st, mässing.

Hopeakeskus Oy, höjd 22,5 cm respektive 13 cm.

Slitage, anlupen, repor.

Tapio Wirkkala (1915–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, anlupen, repor.

Tapio Wirkkala (1915–1985)

Antal besök: 2 970