BORDSARMATUR, Globen AB, 19/2000-tal.

178344. BORDSARMATUR, Globen AB, 19/2000-tal.

Glas, trä samt metall.
Total höjd 83 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas, trä samt metall.
Total höjd 83 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 886