SMYCKEN, guld, silver och brons, 1900-tal.

178308. SMYCKEN, guld, silver och brons, 1900-tal.

PÄRLCOLLIER med silverlås, längd ca. 72 cm.
Örhängen, ett par, guld 18k med pärlor.
Halssmycke och ett par örhängen, brons.
Armband, silver.
Örhängen med granater, skruv mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband, silver.

Bruksslitage.

Antal besök: 871