BORDSPENDYL Empirestil, omkring 1900.

178295. BORDSPENDYL Empirestil, omkring 1900.

Sten, pendyl finns, längd 41, höjd 36 cm
Gåvoplakett.

Slitage, nagg och avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gåvoplakett.

Slitage, nagg och avslag.

Antal besök: 915