EBBA ENGLUND. skymning på sjön.

178287. EBBA ENGLUND. skymning på sjön.

(Svensk målare från 1900-talets första hälft århundrade)
skymning på sjön
olja/duk, 24 x 33 cm, ger., signerad. u. re. Ebba Englund och dat. 1948.

Gör en kostnadsfri värdering!

skymning på sjön

Auktionshaus Schwerin
Antal besök: 1 023