LAMPFOT. 40-tal.

LAMPFOT. 40-tal.
1782847. LAMPFOT. 40-tal.

omgjord från fotogen, höjd 35 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1782847. LAMPFOT. 40-tal.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 314