MATGRUPP, 6 delar, Carl Malmsten.

178262. MATGRUPP, 6 delar, Carl Malmsten.

5 stolar samt bord. 2 iläggsskivor. Teak. Bordet diameter 100 cm. Iläggskivorna 50 cm.

Slitage. Repor. Defekt utdragsfunktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 564