FOHUNDAR PÅ SOCKLAR, 1 par, golvmodell, keramik, orientalisk, 1900-tal.

178234. FOHUNDAR PÅ SOCKLAR, 1 par, golvmodell, keramik, orientalisk, 1900-tal.

Total höjd inkl sockel ca 60 cm.

Smärre slitage, avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, avslag.

Antal besök: 604