TENN och MÄSSING, 1800-1900-tal.

178204. TENN och MÄSSING, 1800-1900-tal.

Bordsfotogenlampa, höjd 40 cm.

Bruksslitage. Fotogenlampa saknar kupa. Hållare till kupa ostadig med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 808