LJUSKRONA, 1900-tal.

LJUSKRONA, 1900-tal.
178190. LJUSKRONA, 1900-tal.

Fem ljusarmar.
Diameter ca 48 cm. höjd ca 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
178190. LJUSKRONA, 1900-tal.

Fem ljusarmar.

Bruksslitage.

Antal besök: 528