TAKPLAFOND, PIEDESTAL, LOCKURNA och VAS, 1900-tal.

178186. TAKPLAFOND, PIEDESTAL, LOCKURNA och VAS, 1900-tal.

Piedestal, höjd ca. 75 cm.
Takplafond, diameter ca. 35 cm.

Bruksslitage. Plafond saknar några prismor. Piedestal ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piedestal, höjd ca. 75 cm.

Antal besök: 599