STOLAR, 1 par, Edsbyverken, Tappiovaara, 1950-tal.

17815. STOLAR, 1 par, Edsbyverken, Tappiovaara, 1950-tal.

Bemålade.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålade.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 073