WALDEMAR BERNHARD. 7 st Träsnitt bl.a.Stockholmsmotiv, signerade samt numrerade.

178148. WALDEMAR BERNHARD. 7 st Träsnitt bl.a.Stockholmsmotiv, signerade samt numrerade.

"Munkbron", 214/375
"Lejonbacken", 181/777
"Masugn, Vennebo", 25/250
"Stapel, Vatlaryd",258/375
"Statarbostäder Fågelö", 64/200
"Gagnef kyrka", 50/250
"Rådhuset, Södertälje", 73/200.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Munkbron", 214/375
"Lejonbacken", 181/777
"Masugn, Vennebo", 25/250
"Stapel, Vatlaryd",258/375
"Gagnef kyrka", 50/250

Antal besök: 931