HANS BLOMQUIST. Gouache på papper, signerad, daterad, -56.

178145. HANS BLOMQUIST. Gouache på papper, signerad, daterad, -56.

Kubistiskt motiv av kvinna. Mått 46 x 26 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 708