TAKROSETTER, 2 st, gips, 1900-tal.

178132. TAKROSETTER, 2 st, gips, 1900-tal.

Diameter 37 respektive 40 cm.

Mindre slitage. Minimala färgbortfall och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 37 respektive 40 cm.

Antal besök: 1 974