SPEGEL med KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal.

178109. SPEGEL med KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal.

Spegel mått 112 x 50. Bord med skiva i Kolmårdsmarmor, höjd 74 cm.

Burkslitage. Märken. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 199