GEORGES BRAQUE. Katalog med ett offsettryck. Signerad och numrerad 152/500 i trycket.

178107. GEORGES BRAQUE. Katalog med ett offsettryck. Signerad och numrerad 152/500 i trycket.

21,5x17 cm
Utställningskatalog från Birchs Kunsthandel, Köbenhavn.

Katalogen hanterad, bladet gulnat.

Georges Braque (1882–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

21,5x17 cm

Georges Braque (1882–1963)

Antal besök: 708