Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
STEN ROSENDAHL. Båtar på strand. Olja på duk. Signerad och daterad -45.
178099. STEN ROSENDAHL. Båtar på strand. Olja på duk. Signerad och daterad -45.
44,5x51,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
44,5x51,5 cm.
Garpenhus Auktioner
1 851