BORDSLAMPOR, ett par, Enco nr 68, 1960-tal.

178002. BORDSLAMPOR, ett par, Enco nr 68, 1960-tal.

Gulmetall, kulformer på skaft, rund fot. H 45.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 715