BORD MED KLAFFAR, fur,1900-tal.

177983. BORD MED KLAFFAR, fur,1900-tal.

Längd 90-130, bredd 70, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 442