OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. RULLMÅLNING. Blomrankor och fågel. 1900-tal, Kina. Offsettryck. Signerad.

177942. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. RULLMÅLNING. Blomrankor och fågel. 1900-tal, Kina. Offsettryck. Signerad.

Omonterad
Bildyta, 104x33 cm
Motivets storlek, 94x23 cm.

Gulnad, övre delen blekt
Trasig kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omonterad
Bildyta, 104x33 cm
Motivets storlek, 94x23 cm.

Gulnad, övre delen blekt
Trasig kant.

Antal besök: 815